Hlavní strana - CB Monitor - vše o CB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Expedice Mu'ketýr

Lokátor 1:    Lokátor 2:      


Historie Bohemia Clubu


     Začátkem února 1998 z rozhodnutí všech členů zanikla pobočka RKL Ústí nad Labem a zároveň se vzápětí sešla ustavující schůze nového otevřeného, resp. národního klubu - CB Bohemia Club. Díky intenzivní práci nově zvoleného prezidenta klubu a jeho nejbližších spolupracovníků byly vzápětí zpracovány stanovy klubu a odeslána žádost o registraci, byla podepsána dohoda o podpoře se společností Elix. Hodně práce pak dalo zajištění dalších náležitostí, jako návrh a výroba členských legitimací, QSL lístků, základních klubových tisků atd.
     Dne 11.2.98 pak MV ČR potvrdilo registraci a právní subjektivitu nového klubu. První úspěšnou akcí nového klubu nejen pro síbíčkáře, ale i pro jejich známé a přátele, pak byl Country bál pořádaný 14.2.98 v KD Albis v Božtěšicích. V úvodu zábavy byl nový klub slavnostně představen veřejnosti a zájemcům byly poskytnuty základní informační materiály o novém klubu.
     Členové Bohemia Clubu měli nárok na vlastní průkazy ve stylu visaček s přílohou obsahující roční členské známky, zaručující možnost uplatňovat výhody plynoucí z členství v klubu, na zasílání došlých QSL lístků zdarma domů, na zakoupení klubových QSL lístků za paušální cenu 3 Kč/kus, na doručování časopisu Výzva na kanále domů do schránky zdarma, na dopručování vlastního klubového čtvrtletníku domů do schránky zdarma, na nákup zboží u společnosti ELIX s.r.o. za velkoobchodní ceny, na využití slev a výhod u dalších sponzorů klubu, na podporu klubu při legislativě spojené s žádostmi o povolení instalace antén, na zvýhodněné vstupné na kulturních akcích pořádaných klubem, na využívání vlastního technického zázemí klubu, na doručování zásilky ze sídla klubu bez účtování porta a na proplacení startovného v cz contestech při používání klubové značky (do výše 100 Kč/1 rok).
     Ve dnech 28.-29.3.1998 se zástupci BC pod názvem Expedice Bohemia zúčastnili C.R.E.Contestu, vysílali z Milešovky (JO60XN) a behěm závodu uskutečnili 784 spojení.


CB Bohemia Club 40011 Ústí nad Labem 11 Czech RepublicZdroj: www.volny.cz/cb.bohemia/

NA STRÁNCE SE PRACUJE
Přečti si také: Historie CB
Historie firmy Tesla Pardubice (m.j. také výrobce cb radistanic)
Historie Bohemia Clubu
Historie CB klubu Čáslav
Historie CB klubu Česká Lípa
Historie CB klubu Echo Blansko
Historie CB radioklubu Liberec
Historie CB klubu Mlada Boleslav
Historie CB Radio Praha
Historie CB Spolku Brno a okolí
Historie České asociace klubů CB
História časopisu CB report
História Slovenského CB rádioklubu
Dobové reklamní letáky s nabídkou CB radiostanic, antén a příslušenství
Historie CB soutěží: Béčko
Historie CB soutěží: O tučňákův frak
Historie CB soutěží: RKL Contest
Historie CB: Cestička okolo Frýdku            OK1SB            
©2024 CBMonitor.cz
CB Monitor neodpovídá za škody způsobené použitím zde zveřejněných návodů na jakoukoliv úpravu radiostanic.